کپچا فارسی، آرکپچا

کپچا فارسی، محافظ ربات ایرانی

تمرکز کسب‌وکارهای آنلاین در زمنیه امنیت، همواره بر روی آسیب‌پذیری‌های زیرساخت متمرکز بوده است. با این‌حال یک ریسک جدی و در حال رشد برای سازمان‌ها، از طرف حملات خودکاری است که به‌جای هدف قرار دادن آسیب‌پذیری‌های زیرساختی، رفتار کاربر را تقلید می‌کنند. و از این طریق به کسب‌وکار آسیب وارد می‌کنند.
با این وجود تاکنون سرویس کپچا کاملا فارسی و طراحی شده برای کاربران ایرانی وجود نداشت. تنها گزینه‌های موجود، سرویس‌های خارجی بوده‌اند.

آرکپچا به عنوان تنها سرویس کپچا فارسی در ایران کار خود را آغاز کرده‌است. و در تلاش است نیازهای موجود در زمینه امنیت آنلاین را به طور کامل برای وب‌سایت‌ها و کسب‌وکارهای آنلاین برطرف کند. آرکپچا مزایای رقابتی جدی نسبت به دیگر سرویس‌ها دارد. در ادامه در مورد تهدیدهای موجود و ارزش‌های کلیدی آرکپچا بیشتر بخوانید.

تهدیدها

بات‌های اینترنتی به طور مداوم در حال پیشرفته‌تر ‌شدن هستند. رفتار انسان را به خوبی تقلید می‌کنند، از ip‌های معمول استفاده می‌کنند، خود را در حال استفاده از مرورگر نشان می‌دهند و حتی گاها مجهز به قابلیت پردازش و تشخیص تصاویر هستند. از این‌رو تشخیص آن‌ها نسبت به گذشته سخت‌تر شده. در نتیجه استفاده از چالش‌هایی که بات‌ها توان گذر از آن‌ها را نداشته باشند، بسیار اهمیت پیدا کرده است.

آسیب‌های ناشی از بات‌های مخرب می‌تواند زیان مالی و اعتباری قابل توجهی برای کسب‌وکارهایی که به این موضوع کم توجه‌اند به بار بیاورد. در ادامه به برخی از این آسیب‌ها اشاره کرده‌ایم و سعی می‌کنیم به مرور در مقالات وبلاگ به طور مفصل‌تری به آن‌ها بپردازیم.

تهدیدها آنلاین و سایبری، کپچا فارسی
خطر بات‌های مخرب

اسپم و سواستفاده

بات‌های اسپمر نظرات جعلی و ساختگی تولید می‌کنند. آمار رای‌گیری‌های آنلاین را دست‌کاری می‌کنند، به کاربران شما تبلیغات یا پیام‌های نامرتبط می‌دهند و از فرم‌های تایید پیامکی یا فراموشی رمز عبور، با هدف مزاحمت سواستفاده می‌کنند.

تصاحب حساب کاربران

هکرها با استفاده از حملات credential stuffing و credential cracking نام‌های کاربری و رمزعبورهای لورفته یا ضعیف را در صفحات ورود سایت شما تست می‌کنند. و به حساب کاربران‌تان نفوذ می‌کنند.

سرقت اطلاعات

رقبای شما از اطلاعات به‌روز و ارزش‌مندتان سواستفاده می‌کنند. بات‌های scraper اطلاعاتی مثل مشخصات کالا، قیمت کالا یا سرویس، شماره تماس و آدرس ایمیل، اطلاعات کاربران و غیره را از وب‌سایت شما استخراج می‌‌کنند و به سرقت می‌برند.

تحمیل بار به سرور

بات‌ها با ایجاد ترافیک ناخواسته و تحمیل بار اضافی بر روی سرور، هزینه‌های زیرساختی اضافی را برای شما ایجاد می‌کنند. و گاهاً باعث از دسترس خارج شدن موقت سایت شما می‌شوند.

ساخت حساب‌های جعلی

هکرها، حساب‌های کاربری جعلی زیادی در سایت شما ایجاد می‌کنند که در آینده از آن‌ها برای خراب‌کاری، اسپم و یا پیش‌برد دیگر اهداف خود بهره می‌برند.

ایجاد خطا در تحلیل‌ها

بات‌ها با خزش در صفحات وب‌سایت و تولید ترافیک ناسالم و غیرطبیعی، تجزیه‌وتحلیل‌های آماری شما را به‌هم می‌ریزند. و موجب گمراهی در تصمیم‌گیری‌های درست بیزینسی و طراحی می‌شوند.

آرکپچا، کپچا فارسی

آرکپچا یک سرویس محافظ بات است که با طراحی چالش‌های تصویری و صوتی، بات‌های مخرب را از انسان تشخیص می‌دهد و جلوی فعالیت آن‌ها را می‌گیرد. این سرویس از کسب‌وکارهای آنلاین و کاربران‌شان در برابر بات‌های خودکار و آسیب‌های آن‌ها محافظت می‌کند. در زیر به ارزش‌های پیشنهادی اصلی آرکپچا اشاره کرده‌ایم.

آرکپچا، کپچا فارسی، محافظ بات ایرانی
کپچا فارسی

ارزش‌های کلیدی آرکپچا

سفارشی‌سازی

امکانات کنترلی و سفارشی‌سازی به سازمان‌ها اجازه می‌دهد با هدف برندینگ سازمانی، در چالش‌های تصویری از نمادهای مرتبط با کسب‌وکار خود استفاده کنند، درجه سختی و نوع چالش‌ها را بسته به نیاز خود تغییر دهند و گزارش‌های اختصاصی خود از استفاده سرویس را دریافت کنند.

کمک به گسترش دانش

در حل چالش‌های تصویری، پتانسیلی برای برچسب‌گذاری تصاویر وجود دارد. آرکپچا با مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی همکاری می‌کند تا از این ظرفیت ارزشمند برای کمک به گسترش دانش و انتشار مجموعه‌داده‌های آزاد استفاده ‌کند.

سرعت بالا

آرکپچا با استفاده از سرورها و CDNهای داخلی و بهینه‌سازی‌های انجام شده در محصول، بالاترین سرعت بارگذاری را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این امر، سرعت و دسترس‌پذیری را برای سازمان‌ها تضمین کرده و تجربه‌کاربری خوبی را برای کاربران آن‌ها ایجاد می کند.

قیمت مناسب

طرح پایه آرکپچا رایگان است و همیشه رایگان باقی خواهد ماند. قیمت‌گذاری سایر سرویس‌ها و طرح‌ها نیز بسیار مناسب و کاملا قابل رقابت با سرویس‌ها و محصولات دیگر است.

احترام به حریم خصوصی

آرکپچا به حریم خصوصی کاربران احترام می‌گذارد، از اطلاعات کاربران سواستفاده نکرده و داده‌ها را با اهداف تبلیغاتی ذخیره نمی‌کند.

ایجاد درآمدزایی

آرکپچا این امکان را به صاحبان وب‌سایت‌ها می‌دهد که با نمایش تبلیغ در کپچا و یا مشارکت در برچسب‌گذاری پروژه‌های تجاری، کسب درآمد کنند.

تضمین کیفیت و پایداری

آرکپچا کیفیت و پایداری سرویس‌های خود را در طرح‌های تجاری تضمین می‌کند و توافق‌نامه سطح خدمات (SLA) ارائه می‌دهد.

خدمات پشتیبانی

آرکپچا برای رفع مشکلات فنی، به همه مشتریان خود پشتیبانی آنلاین و تلفنی ارائه می‌دهد. همچنین به مشتریان طرح‌های تجاری و استقرار محلی، پشتیبانی اختصاصی ارائه می‌کند.

دمو

برای مشاهده دمو عملکرد سرویس بر روی لینک دمو آرکپچا کلیک کنید. راهنمای استفاده از محصول را در لینک آموزش استفاده از آرکپچا مطالعه بفرمایید. اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید از طریق پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top